O BLOGU

O BLOGU

Dzień dobry!

Jesteś na blogu „Niezbędnik kobiety”, a to znaczy, że jesteś kobietą, która potrzebuje zmian w swoim życiu. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość, jesteś już o krok bliżej do tego by poczuć się spełnioną i szczęśliwą!

O czym jest ten blog?

Blog Niezbędnik kobiety powstał z potrzeby podzielenia się z Tobą moimi sposobami na pogodzenie różnych życiowych ról, jak np. bycie mamą, partnerką czy przyjaciółką nie tracąc  przy tym swoich pasji. Piszę głównie o kreatywnych pomysłach i nietuzinkowych rozwiązaniach, dzięki którym każda kobieta może poczuć się SZCZĘŚLIWA.

ŻYCIOWE ROLE BEZ DUBLERA są to wpisy dotyczące każdej roli, jakie kobiecie przyjdzie pełnić w życiu. Są to role, z którymi każda z nas musi się zmierzyć sama. To nasza rzeczywistość i codzienność. CIERPLIWA MAMA, to mama dobrze zorganizowana, która ma czas dla dziecka. Pojawią się tu różne zabawy i moje sposoby spędzania czasu z córeczką, a także kilka porad ciążowych. KOCHAJĄCA PARTNERKA to kobieta spełniona, która zaskakuje swojego partnera, jest szczera, ufa, nie gra w miłosne gierki – jest kochana i akceptowana. KRÓLOWA SPORTU to nie sportsmenka, ale kobieta, która chce wyglądać dobrze i czuć się dobrze w swoim ciele. Tutaj znajdziecie wpisy dotyczące ćwiczeń i aktywności fizycznej. ODDANA PRZYJACIÓŁKA to osoba mająca czas dla przyjaciół. Słuchająca i lojalna. Pojawią się tutaj różne sposoby na utrzymanie przyjaźni, bo życie bez niej nie ma sensu. O porządek w domu, a nawet tradycje zadba OPIEKUNKA DOMOWEGO OGNISKA.

MOTYWACJA – tutaj znajdziecie wpisy o zmianach i rozwoju osobistym o motywacji do działania i o tym jak nie zatracić w tym wszystkim siebie.

NIEZBĘDNIK TWÓRCZY, CZYLI FEED YOUR SOUL – bardzo mocno wierzę, że wszelka aktywność twórcza relaksuje. Nie jestem plastykiem, ale bardzo lubię dopieszczać i ozdabiać. Sprawia mi to mnóstwo radości. W tym dziale pokazuje moje sposoby na pięknie spakowane prezenty, pomysły na wykorzystanie czegoś drugi raz, a nawet udekorawanie.

NIEZBĘDNIK ZDROWIA – Zdrowie jest dla mnie bardzo ważne. Niestety nie przepadam za gotowaniem. Przepisy, które będę zamieszczać od czasu do czasu, są proste i sprawiają, że nie stoję nad garnkami mnóstwo czasu, który wolę poświęcić na ćwiczenia, zabawy z córką i wiele innych aktywności. Zdrowie w szklance to koktajle pełne witamin, a na talerzu znajdziecie mnóstwo pysznych sałatek, których przygotowanie nie zajmie Wam wiele czasu.

Wiem jak ciężko jest kobiecie dostosować się do oczekiwań otoczenia i bardzo chcę pomóc poprzez dzielenie się moimi radami i pomysłami. Wiele kobiet mówi o zmianach, ale nie robi nic w tym kierunku, aby zacząć je wdrażać w swoje życie. Jak wiadomo bez akcji nie ma reakcji, więc mam nadzieję, że dzięki temu miejscu w sieci, poczujesz się lepiej, będziesz chciała zmienić swoje życie i podzielisz się ze mną swoimi przemyśleniami.

Niezbędnik to nie rzeczy, które są niezastąpione w naszym życiu, a uczucia bez których nie możemy funkcjonować. Niezbędnik to sposoby na znalezienie czasu dla siebie, rodziny, przyjaciół. To miejsce, gdzie nie musisz być perfekcyjna…wystarczy, że będziesz sobą!

Serdecznie zapraszam!


Be good = feel good