KONKURS

KONKURS

Bez nazwy-1A

Niezmiernie miło mi zaprosić wszystkie panie do konkursu organizowanego przez blog Niezbędnik Kobiety. Zadanie konkursowe jest bardzo proste, a nagrody atrakcyjne. Sprawdźcie sami!

WYNIKI

Przede wszystkim bardzo dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w konkursie. Cieszę się, że znalazła się grupa osób, która chciała się bawić i walczyć o nagrody! Wybór był bardzo trudny i najchętniej każdej z Was przyznałabym nagrodę. Regulamin jest jednak po to, by go przestrzegać, więc zgodnie z nim wybrałam 3 zwycięzców. Oto oni:

1 MIEJSCE Marta Jastrzębska za odpowiedź:

„Niezbędnik kobiety? Może mnie nie poprzecie w tym, ale moim niezbędnikiem jest mężczyzna. Kiedy żyje się bez faceta w domu, wszystkie ciężkie obowiązki leżą na Twoich barkach. Nie mówiąc o domowych czynnościach takich jak zmywanie czy gotowanie. Wiercenie dziur w ścianach, albo naprawa kontaktu nie jest obce. Człowiek dorasta, dojrzewa, aż znajduje swoją drugą połówkę. I cieszy się z tego. Bo gdyby nie ta druga połówka, gdyby nie ten facet który lubi ponarzekać i od którego słyszysz: „podaj mi piwo kobieto” całe życie musiałabym walczyć sama z ciężkimi pracami, które w sumie należą do mężczyzny. Nie codziennie wykonuje się takie prace, ale pomyślcie … wracasz do domu zmęczona po pracy, a tam czeka na Ciebie pyszna kolacja (nie codziennie, bez przesady,nie wymagajmy od facetów zbyt wiele). Ale, na buziaka zawsze możesz liczyć, na przytulenie w ciężkich chwilach, noi na pieszczoty w dniu codziennym. I nie w głowie mi telefony, kalendarze, czy zegarek bo bez tych rzeczy można żyć. Bez facetów też, ale bez nich byłoby przecież nudno. „

2 MIEJSCE Iwona za odpowiedź:

„Mój kobiecy niezbędnik to lojalna przyjaciółka -taka, która akceptuje mnie taką jaka jestem, z którą mogę śmiać się i płakać, cieszy się z moich sukcesów i pomaga w trudnych chwilach i zwyczajnie lubi ze mną spędzać czas, ale również szczerze powie jeśli widzi, że popełniam błędy. :-)”

3 MIEJSCE Adriana Teresa Warc

„Czy się to komuś podoba czy też nie ale mój niezbędnik kobiecy to zaproszenie na piersi usg. Jest to niezbędnik, który kobiecie życie ratuje i uśmiech na twarzy wywołuje. Dla mnie to badanie wielką moc ma i zawsze przed jego wykonaniem pielęgnuję piersi kosmetykami BiNGO SPA. Ich na zwierzętach się nie testuje, za co ja z całego serca wam dziękuję. Zaproszenie na USG niewiele kosztuje, a ja po jego wykonaniu bezpieczeństwo czuje. Piersi to atrybut kobiecości, który każdej z Nas sprawia wiele radości. Bingo SPA to kosmetyki o kobiecej duszy każdy z nich nawet zatwardziałe mury rozkruszy. Markę Bingo Spa poznaje krok po kroku od 1988 roku 🙂. Tutaj magia każdego kosmetyka do mojego wnętrza w mig przenika. Glinka, jedwab, kreatyna w Bingo Spa naturalność się zaczyna. Błoto, cynamon, borowina tych magicznych kosmetyków może używać zarówno chłopiec jak i dziewczyna. Kolagen, Olej arganowy producent kosmetyków Bingo Spa jest nietuzinkowy. Na zdrowiu Drogie Kobietki nigdy nie oszczędzajcie, a do swojej torebki niezbędnik w postaci zaproszenia na usg piersi zawsze wkładajcie. Radom ulica Inżynierska 9B tą niepowtarzalną siedzibę kosmetyczną codziennie odwiedzać się chce. PP IMPEX ,IMPEX PP dzięki Waszym kosmetykom żyć mi się chce. Cieszę się, że każdego dnia swymi postami wspiera mnie Marta, która ze swym blogiem jest grzechu warta. Na jej blogu każdego człowieka się szanuje i mądre teksty o kobiecej treści mu się funduje. Dobro brać ,dobro trzeba dać ale tylko Martę z wielkim ,wrażliwym sercem na to stać. Rozwój, motywacja, zmiany, bo my Martę za tą kobiecą nieszablonowość kochamy. Marta dla Nas wiele ciekawostek chowa i stworzyła kobiecy Kompas Zdrowia. Cierpliwa mama, kochają partnerka a Pani Marta z ekranu komputera na mnie zerka 🙂 Jest moim aniołem stróżem i pragnę zostać z nią na dłużej .”

GRATULUJĘ!


Przed przystąpieniem do zabawy, proszę o zapoznanie się z regulaminem – w nim znajdziecie dokładne informacje o zadaniu konkursowym 🙂 Pamiętajcie też o kulturze osobistej komentarzy i dobrej zabawie! Zadanie konkursowe polega na udzieleniu odpowiedzi na pytanie: Co jest Twoim kobiecym niezbędnikiem? Może jest to jakiś przedmiot, bez  którego nie wyobrażasz sobie dzisiejszego świata? A może dla Ciebie niezbędne są rzeczy niematerialne? Najbardziej kreatywne trzy komentarze nagrodzimy!

NAGRODY

1 MIEJSCE: zestaw kosmetyków BingoSpa Cosmetics, wakacyjna książka „Toskania dla początkujących” Imogen Edwards-Jones, *thumbthing- gadżet czytelniczy, mini-organizer oraz 15% zniżki na pierwszy obraz zamówiony u pani Beaty Samborskiej

1 miejsce

2 MIEJSCE: zestaw kosmetyków BingoSpa Cosmetics, wakacyjna książka „Historia miłości” Nicole Krauss, *thumbthing – gadżet czytelniczy oraz 15% zniżki na pierwszy obraz zamówiony u pani Beaty Samborskiej

miejsce 2

3 MIEJSCE: wakacyjna książka „Jeżynowa zima” Sarah Jio, *thumbthing – gadżet czytelniczy, drewniany aniołek ręcznie malowany oraz 15% zniżki na pierwszy obraz zamówiony u pani Beaty Samborskiej

3 miejsce

*Thumbthing – to gadżet ułatwiający czytanie, kiedy mamy tylko jedną wolną rękę: 1458_3

SPONSORZY I NAGRODY

BINGOSPA COSMETICS

logo - Copy

Firma BingoSpa Cosmetics zasponosorowała dla Was 2 zestawy kosmetyków. W każdym z nich znajdziecie koncentrat cynamonowo-kofeinowy 100% pomagający w walce ze skórką pomarańczową oraz masło kakaowe do szybkiego opalania. Jednym słowem niezbędnik urodowy!

BLOG OSOBISTY – KREATYWA

logo kreatywa

Kreatywa to bardzo przyjemne miejsce, w którym zakochacie się od pierwszego kliknięcia. Znajdziecie tam mnóstwo praktycznych porad językowych i nie tylko, cudowne rekomendacje filmów i książek, a także całą masę pozytywnej energii! Kreatywa zasponsorowała dla Was mini-notatnik oraz 2 wakacyjne książki w wydaniach kieszonkowych. Przedmioty idealne do kobiecej torebki i lekkie dla kieszeni – niezbędniki dobrze zorganizowanej kobieyt!

BEATA SAMBORSKA – MALOWANIE MOJĄ PASJĄ… BLOG OSOBISTY

www.beatasamborska.wordpress.com

Beata Samborska -malowanie moją pasją… to blog osobisty bardzo uzdolnionej malarki. Jeśli jeszcze nie widzieliście jej prac to zachęcam Was do tego bardzo serdecznie. Od  pani Beaty do wygrania drewniany, ręcznie malowany aniołek, który na pewno przyniesie Wam szczęście (niezbędnik szczęścia!) oraz 15% zniżki na pierwszy obraz namalowany jej ręką.

NIEZBĘDNIK KOBIETY – ORGANIZATOR KONKURSU

 baner12A

Ten konkurs to podziękowanie dla moich fanów – za to, że jesteście. Wspieracie mnie i piszecie ciepłe słowa. Bez Was nie byłoby mnie tutaj. Dziękuję 🙂 Ode mnie dla zwycięzców wakacyjna książka oraz thumbthing – niezbędnik czytelniczy!

REGULAMIN KONKURSU

ORGANIZATOR I CZAS TRWANIA

 1. Organizatorem konkursu jest blog Niezbędnik Kobiety, zwany dalej Organizatorem.
 2. Partnerami konkursu są sponsorzy: BingoSpa Cosmetics, Kreatywa, Beata Samborska – malowanie moją pasją…
 3. Konkurs trwa od godz.8.00 dnia 1.08.2015 do godz.23.00 dnia 15.08.2015. Tylko zgłoszenia w tym terminie będą brane pod uwagę.
 4. Konkurs jest organizowany za pośrednictwem strony internetowej http://www.niezbednikkobiety.com

ZADANIE KONKURSOWE

 1. Zadanie konkursowe polega na udzieleniu odpowiedzi na pytanie: „Co jest Twoim kobiecym niezbędnikiem?” i wpisanie jej w komentarzu pod wpisem konkursowym.
 2. Subskrybujemy blog Niezbędnik Kobiety, Kreatywa oraz Beata Samborska-malowanie moją pasją… ( nie jest to warunek konieczny, ale będzie brany pod uwagę)
 3. Lubimy wszystkich sponsorów nagród na ich fanpag’ach (kolor czerwony w opisie sponsorów)
 4. Będzie mi bardzo miło jeśli udostępnicie plakat konkursowy Publicznie na Facebooku, nie jest to jednak warunek konieczny.

NAGRODY

 1. Spośród wszystkich uczestników, którzy wykonają zadanie konkursowe dla 3 osób, które odpowiedzą według mnie najbardziej kreatywnie, czekają nagrody:

1 miejsce: zestaw kosmetyków BingoSpa, wakacyjna książka „Toskania dla początkujących” Imogen Edwards-Jones, thumbthing- gadżet czytelniczy, mini-organizer praz 15% zniżki na pierwszy obraz namalowany przez panią Beatę Samborską

2 miejsce: zestaw kosmetyków BingoSpa, wakacyjna książka „Historia miłości” Nicole Krauss, thumbthing – gadżet czytelniczy oraz 15% zniżki na pierwszy obraz namalowany przez panią Beatę Samborską

3 miejsce: wakacyjna książka „Jeżynowa zima” Sarah Jio, ręcznie malowany aniołek, thumbthing – gadżet czytelniczy oraz 15% zniżki na pierwszy obraz namalowany przez panią Beatę Samborską

WYNIKI KONKURSU

 1. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone dnia 22.08.2015 pod postem konkursowym oraz na fanpag’ach sponsora (Facebook, Twitter, Google+)
 2. Uczestnik zostanie poinformowany o nagrodzie poprzez e-mail, który ma obowiązek wpisać dodając komentarz (nie jest on widoczny dla innych uczestników konkursu)
 3. Jeśli uczestnik po otrzymaniu maila w ciągu 7 dni nie zgłosi się po nagrodę konkursową, nagroda zostanie przekazana innemu uczestnikowi.
 4. Uczestnik otrzyma nagrodę w ciągu 7-14 dni od daty przesłania swoich danych kontaktowych.

WARUNKI OGÓLNE

 1. Każdy uczestnik może udzielić tylko jednego komentarza z odpowiedzią konkursową
 2. Uczestnikiem konkursu jest osoba pełnoletnia, która spełniła wszystkie warunki wzięcia udziału w konkursie (Osoby niepełnoletnie – wyłącznie za zgodą rodziców lub opiekunów).
 3. Uczestnikami konkursu mogą być również kobiety mieszkające poza granicami Polski. Organizator konkursu wysyła nagrody poza terytorium Polski.
 4. Nagroda nie może zostać zamieniona na ekwiwalent pieniężny.
 5. Komentarze obraźliwe, wulgarne lub w inny sposób dotykające organizatorów lub innych uczestników konkursu będą usuwane przez organizatora.
 6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności jeśli paczka z nagrodą konkursową zostanie uszkodzona lub zaginie. Organizator wysyła wszystkie nagrody paczką pocztową priorytetową, zabezpieczoną i w sztywnym opakowaniu.
 7. Pytania i wątpliwości proszę wysyłać na adres: kontakt@niezbednikkobiety.com lub przez formularz kontaktowy w zakładce KONTAKT.
 8. Zgłoszenie do konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika konkursu w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia oraz promocji konkursu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.). POSTANOWIENIA KOŃCOWE
  1. Ten konkurs nie jest sponsorowany, prowadzony, administrowany i związany z Facebookiem w żaden sposób.
  2. Zgłoszenie do konkursu jest jednoznaczne z przyjęciem zasad określonych w niniejszym Regulaminie.
  3. Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzania zmian w regulaminie.
  4. Sprawy nieuregulowane w Regulaminie, a dotyczące konkursu, rozstrzyga Organizator konkursu.
 1. Mam ogromną wadę wzroku. Dla mnie niezbędnikiem kobiety są soczewki kontaktowe. Jest to zdecydowanie największe osiągnięcie tego świata.

  Polubione przez 1 osoba

  • Moim zdaniem niezbędnikiem kobiety jest troska. Troska o innych, męża, dzieci, przyjaciół krewnych, ale także ta o siebie, swoje ciało, swój rozwój, swój spokój, swoje samopoczucie. Troska o dobrą atmosferę, ale jednocześnie o niezatracenie się dla niej za wszelką cenę. Troską o związki, odpoczynek, szacunek do siebie i innych. Troska o środowisko, o zwierzęta, tych co mają gorzej i tych, którym da się pomóc. Ale też troska, by kochać siebie i dbać o siebie nie mniej niż o wszystkich innych

   Polubione przez 1 osoba

 2. kluczyki do mojego autka…:)

  Polubione przez 1 osoba

 3. Moim niezbędnikiem jest uśmiech dlatego zawsze mam go w pogotowiu 😉

  Polubione przez 1 osoba

 4. Moim kobiecym niezbędnikiem jest makijaż,bez niego nie wychodzę z domu 🙂

  Polubione przez 1 osoba

 5. ” Czy to śnieg czy zawierucha, liczy się pogoda ducha „:) właśnie pogoda ducha jest moim niezbędnikiem kobiety 🙂 świat jest piękniejszy i słoneczko zawsze świeci w serduszku 🙂 pozdrawiam serdecznie 🙂

  Polubione przez 1 osoba

 6. Mój niezbędnik? pytanie proste a zarazem skomplikowane:) myślę ze jest to dobra książka, do tego mam nakładkę na palec od Was, która ułatwia mi czytanie:), na pewno okulary, pomadka, paczka chusteczek, telefon i klucze, to zawsze mam w torebce, a i portfel:) odkąd zostałam mamą mój kobiecy niezbędnik trochę poszedł w zapomnienie i ustąpił miejsca niezbędnikowi dziecka( czytaj pieluszki, kremiki, maści, mokre chusteczki, soczki, obiadki, łyżeczka, itp) ale dalej staram się przy tym wszystkim zachować cząstkę siebie:) obserwuje blogi z maila gabimalina1@gmail.com

  Polubione przez 1 osoba

 7. Czy się to komuś podoba czy też nie ale mój niezbędnik kobiecy to zaproszenie na piersi usg.Jest to niezbędnik ,który kobiece życie ratuje i uśmiech na twarzy wywołuje .Dla mnie to badanie wielką moc ma i zawsze przed jego wykonaniem pielęgnuję piersi kosmetykami BiNGO SPA .Ich na zwierzętach się nie testuje za co ja z całego serca wam dziękuję.Zaproszenie na USG niewiele kosztuje a ja po jego wykonaniu bezpieczeństwo każda kobieta czuje .Piersi to atrybut kobiecości ,który każdej z Nas sprawia wiele radości .Bingo SPA to kosmetyki o kobiecej duszy każdy z nich nawet zatwardziałe mury rozkruszy .Markę Bingo Spa poznaje krok po kroku od 1988 roku 🙂 .Tutaj magia każdego kosmetyka do mojego wnętrza w mig przenika .Glinka ,jedwab ,kreatyna w Bingo Spa naturalność się zaczyna .Błoto ,cynamon ,borowina tych magicznych kosmetyków może używać zarówno chłopiec jak i dziewczyna .Kolagen ,Olej arganowy producent kosmetyków Bingo Spa jest nietuzinkowy .Na zdrowiu Drogie Kobietki nigdy nie oszczędzajcie a do swojej torebki niezbędnik w postaci zaproszenia na usg piersi zawsze wkładajcie .Radom ulica Inżynierska 9B tą niepowtarzalną siedzibę kosmetyczną codziennie odwiedzać się chce.PP IMPEX ,IMPEX PP dzięki Waszym kosmetykom żyć mi się chce .Cieszę się ,że każdego dnia swymi postami wspiera mnie Marta ,która ze swym blogiem jest grzechu warta .Na jej blogu każdego człowieka się szanuje i mądre teksty o kobiecej treści mu się funduje .Dobro brać ,dobro trzeba dać ale tylko Martę z wielkim ,wrażliwym sercem na to stać .Rozwój ,motywacja ,zmiany bo my Martę za tą kobiecą nieszablonowość kochamy .Marta dla Nas wiele ciekawostek chowa i stworzyła kobiecy Kompas Zdrowia .Cierpliwa mama ,kochają partnerka a Pani Marta z ekranu komputera na mnie zerka 🙂 .Jest moim aniołem stróżem i pragnę zostać z nią na dłużej .

  Polubione przez 1 osoba

 8. Moim niezbędnikiem kobiety jest podstawowy zestaw do naturalnego make up – u. Jedna kosmetyczka w domu, druga w pracy a trzecia w torebce 🙂 Zawsze mam na sobie choćby minimalny makijaż. Bez niego nie wychodzę z domu. To jak część mojego ubrania 🙂

  Polubione przez 1 osoba

 9. Mój kobiecy niezbędnik to lojalna przyjaciółka -taka, która akceptuje mnie taką jaka jestem, z którą mogę śmiać się i płakać, cieszy się z moich sukcesów i pomaga w trudnych chwilach i zwyczajnie lubi ze mną spędzać czas, ale również szczerze powie jeśli widzi, że popełniam błędy. 🙂

  Polubione przez 1 osoba

 10. Witam, Moim niezbędnikiem jest mój telefon – to kontakt ze światem,zarówno poradą w parę sekund jak i kontakt z ludźmi ,których potrzebuję, chusteczki nawilżające- odkąd mam 3-ke wspaniałych maluszków ten zestaw mnie nie opuszcza i wazelina kosmetyczna – natłuszcza niesamowicie moje spierzchnięte usta ..:) Najważniejszym niezbędnikiem jest mój UŚMIECH – bez którego nie wychodzę z domu ..:):)

  Polubione przez 1 osoba

 11. W torebce zawsze mam telefon a na nim wszystkie niezbędne aplikacje: czytnik ebooków, notatnik do zapisywania pomysłów, aplikację do śledzenia ulubionych blogów, kalendarz by ogarnąć dom, pracę i studia.

  Polubione przez 1 osoba

 12. Koniecznie muszę mieć
  Okulary przeciwsłoneczne w torebce
  Balsam do ciała na toaletce
  Inspirujące książki w biblioteczce
  Energię w sercu
  Cynamon na półce z przyprawami
  Y

  Nawigację w samochodzie
  Imbir do gorącej herbaty
  Energię w cele
  Zegarek na ręce
  Bajkowe książki w pokoju córci
  Energię w duszy
  Dobrą nutę w uszach
  Napój grejpfrutowy w lodówce
  Irysy w miseczce z cukierkami
  Kalendarz na lodówce

  wszystkie te składowe sprawiają,że jestem wyposażona w każdym calu.Nic mnie nie zaskoczy 😉

  Polubione przez 1 osoba

 13. Moim niezbędnikiem jest karta do bankomatu 🙂 Dzięki niej mogę sobie pozwolić na mniejsze i troszkę większe szaleństwa 🙂
  Wygodne buty – by nadążyć za moją 21 miesięczną córka 😉
  I wielka torba- by pomieścić moje i jej „niezbędniki” gdy wybieramy się na spacer czy zakupy 🙂

  Polubione przez 1 osoba

 14. Niezbędnik kobiety? Może mnie nie poprzecie w tym, ale moim niezbędnikiem jest mężczyzna. Kiedy żyje się bez faceta w domu, wszystkie ciężkie obowiązki leżą na Twoich barkach. Nie mówiąc o domowych czynnościach takich jak zmywanie czy gotowanie. Wiercenie dziur w ścianach, albo naprawa kontaktu nie jest obce. Człowiek dorasta, dojrzewa, aż znajduje swoją drugą połówkę. I cieszy się z tego. Bo gdyby nie ta druga połówka, gdyby nie ten facet który lubi ponarzekać i od którego słyszysz: „podaj mi piwo kobieto” całe życie musiałabym walczyć sama z ciężkimi pracami, które w sumie należą do mężczyzny. Nie codziennie wykonuje się takie prace, ale pomyślcie … wracasz do domu zmęczona po pracy, a tam czeka na Ciebie pyszna kolacja (nie codziennie, bez przesady,nie wymagajmy od facetów zbyt wiele). Ale, na buziaka zawsze możesz liczyć, na przytulenie w ciężkich chwilach, noi na pieszczoty w dniu codziennym. I nie w głowie mi telefony, kalendarze, czy zegarek bo bez tych rzeczy można żyć. Bez facetów też, ale bez nich byłoby przecież nudno. 😉

  Polubione przez 1 osoba

 15. Moim kobiecym niezbędnikiem są nadzieja, uśmiech i miłość 🙂

  Polubione przez 1 osoba

 16. Dla mnie prawdziwym niezbędnikiem jest moja torebka. Jej zawartość myślę, że przydałaby się niejednemu surwiwalowcowi… Cóż tam można znaleźć? Przede wszystkim czytnik e-booków, bo bez książek to ja żyć nie mogę. W erze „przedebookowej” nosiłam w torebce opasłe tomiska, co z pewnością nie działało najlepiej na mój kręgosłup. Teraz kręgosłup ma lżej, a ja przynajmniej wiem, że gdy w kolejce do lekarza skończę czytać jedną powieść, to spokojnie mogę się zabrać za kolejną. Co dalej? Kalendarz, w którym zapisuję wszystkie przydatne (i nieprzydatne) rzeczy. Bez telefonu praktycznie nie wychodzę z domu. Służy mi on do dzwonienia, pisania SMS-ów, serfowania po Internecie, odbierania maili, robienia zdjęć… Ilość dostępnych aplikacji może przyprawić o niezły zawrót głowy, ale zazwyczaj jak jedną z nich zainstalujemy, to po krótkim czasie okazuje się, że nie możemy bez niej żyć… Portfel, koniecznie z kartą kredytową z dużym limitem… Szminka, pilnik, długopis, chusteczki higieniczne, klucze, coś na ból głowy i inne częste dolegliwości, podpaska, lustereczko,perfumetka, nitka i igła, słuchawka bluetooth i oczywiście ładowarka do telefonu. Odkąd zostałam mamą, to do tego niemałego zestawu dołączył: kubek niekapek (który niekiedy okazuje się być jednak „kapkiem”), małe przekąski, zabawka, książeczka, chusteczki nawilżane. Czasami sama się dziwię, że jeszcze tej mojej wysłużonej torebce nie urwało się ucho…
  Zamiast subskrypcji polubiłam wszystkie FP i dodałam do obserwowanych w Google+ (jednego sponsora niestety tam nie znalazłam).

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: