Co nam przyniesiesz Nowy Roku? + Czytelnicze wyzwanie 2017


gwiazdki

pkef6tt3c08-brendan-church

Mimo iż blogosfera aż huczy od wpisów podsumowujących stary rok, to też muszę napisać kilka słów o podjętych przeze mnie wyzwaniach i roku 2016. Zapraszam…

Zeszły rok był dla mnie na pewno dobrym rokiem, ale też bardzo pracowitym. Zmieniłam pracę, zaczęłam być bardziej doceniana w swoim zawodzie więc i pacjentów przybyło. Brakowało natomiast czasu. Czasu dla siebie, dla bliskich – wyrywałam go życiu ile mogłam, śpiąc czasem po kilka godzin. Podjęłam się przeczytania książek z Czytelniczego Wyzwania 2016, które niestety ukończyłam tylko w połowie czytając 30 książek. To znacznie gorszy wynik niż w zeszłym roku, ale gdybym dodała do niego wszystkie przeczytane książeczki dla dzieci i literaturę fachową z pewnością przekroczyłabym 100. Uczciwie jednak liczę tylko książki, po które sięgam w wolnym czasie.  W tym roku pochłonęła mnie Tess Gerritsen 🙂 Było to przyjemna odskocznia od mojej pracy. W tym roku również mam dla Was Niezbędnik Czytelniczy. Tym razem wyzwanie dotyczy alfabetu. Czy uda Wam się przeczytać książki, których tytuły rozpoczynają się na każdą literę alfabetu? Wyzwanie czas start.

alfabetyczne-wyzwanie-czytelnicze-2017

DO POBRANIA: ALFABETYCZNE WYZWANIE CZYTELNICZE

Książki przeczytane w 2016:

 

Podobno Rok 2017 to rok koguta. Rok, w którym będziemy wstawać wcześnie rano, dużo pracować, ale też rok powrotu do natury. Będziemy uważać na to, co jemy i na to jak żyjemy.

Czego życzę sobie w 2017? Przeczytać więcej książek! Więcej ćwiczyć! Jechać na wakacje! Być zdrową i uśmiechniętą. Czego i Wam życzę 🙂

Posted on 07/01/2017, in AKTUALNOŚCI, NIEZBĘDNIKOWY KĄCIK CZYTELNICZY, ZMIANY and tagged , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: