Zostać Kobietą Roku


gwiazdki

12804772_844135495697379_4394561716012469310_n

Która z nas, Drogie Panie, nie chciałby otrzymać tytułu Kobiety Roku? Uhonorowane przez naszego Męża, Dzieci, Rodzinę przeszłybyśmy przez czerwony dywan naszego salonu. Otrzymałybyśmy statuetkę i koronę. No dobrze, jeśli nie Roku, to może chociaż Kwartału? Miesiąca? Dnia? 😉

Całkiem niedawno ruszył konkurs na Kobietę Roku organizowany przez firmę Kik. Cudowna inicjatywa, podczas której zwyczajne i niezwyczajne kobiety mogą zmierzyć się w rankingu na Kobietę Miesiąca, a później Kobietę Roku.

Każda Kobieta powinna otrzymać taki tytuł za te wszystkie godziny spędzone nad parującymi garnkami, za to całe sprzątanie, pranie, podcieranie nosków, pupek i opatrywanie ran. Za to, że wspieramy, kochamy, całujemy, tulimy. Po prostu jesteśmy, gdy nas potrzebują!

Bycie Kobietą to trudne zadanie – trudna życiowa rola. Zmagamy się z wieloma problemami wynikającymi tylko z faktu, że urodziłyśmy się Kobietami. Musimy często założyć spodnie, być wielozadaniowe, zorganizowane i przebojowe. Wychodzimy z siebie żeby dostosować się do otaczającego świata.

Jednak pragnę przypomnieć dzisiaj wszystkim Kobietą, że jesteśmy wyjątkowe w całej swojej kobiecości! Nie zapominajmy o naszych, często ukrywanych, kobiecych cechach osobowości. To nic złego, że jesteśmy wrażliwe, czułe, słabe. To nic takiego, że wzruszamy się na reklamach, filmikach czy na placu zabaw. To nic złego, że nie zdążymy z zadaniem, które znając siebie, same sobie ustanowiłyśmy. Bądźmy Kobietami – z naszymi kobiecymi dniami, emocjami, humorami… Kobietami zmysłowymi, sensualnymi, pięknymi! Bądźmy nadal matkami, żonami, kochankami! I chociaż wiem, że każda z nas może osiągnąć wszystko, może być lepsza od płci brzydkiej – co już nie raz udowodniłyśmy – to pamiętajmy o tej naszej pięknej kobiecej stronie.


Jeśli macie ochotę wystartować w konkursie, to zachęcam Was do tego z całego serca ❤ Już samo zgłoszenie powinno napawać Was dumą, że jesteście warte tego tytułu (bo ogromnie wierze, że jesteście!)!

https://kobietaroku.kik.pl/

Możecie również zagłosować na moją skromną kandydaturę (link pod zdjęciem) 😛 Wystarczy wpisać e-mail i potwierdzić klikając w link aktywacyjny w mailu. Za wszystkie głosy bardzo dziękuję!

kobieta roku

https://kobietaroku.kik.pl/k/martaPokorska

Posted on 04/05/2016, in AKTUALNOŚCI and tagged , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: