Przyjaciele – krótki przewodnik


gwiazdki

przyjaciele

Obok rodziny, przyjaciele to najważniejsze osoby w naszym życiu. Każdy z nas potrzebuje osoby, do której może zadzwonić w środku nocy z każdym problemem. Tej jednej osoby, której może się wyżalić, wypłakać, wykrzyczeć czy wyśmiać. Oczywiście osoby z naszej rodziny też mogą pełnić tą funkcję, ale są czasami takie sytuacje, że to właśnie ta osoba z rodziny jest tą, na którą pragniemy ponarzekać.  Jednak nie każdy przyjaciel jest sobie równy. Sprawdź sam.

Często osoby mylą przyjaciół ze znajomymi. Otóż dla mnie różnica jest zasadnicza. Przyjaciel to ktoś komu można zaufać. Mam to szczęście, że jest w moim życiu wielu przyjaciół z różnych okresów w moim życiu. Do każdego jednak mogę zadzwonić w środku nocy i wiem, że ta osoba to zrozumie. Każdy z nich jest inny, dlatego według mnie istnieje 5 kategorii przyjaciół.

1.OPTYMISTA.

Przyjaciel, który zawsze podnosi Cię na duchu. Do niego zwrócisz się gdy masz ciężki dzień w pracy, zawaliłeś ważny projekt lub dałeś plamy na jakimś innym gruncie. Optymista podniesie Cię na duchu, przypomni Twoje mocne strony i zadba o Twój uśmiech.

2.  IMPREZOWICZOWY KOMPAN

To osoba, z którą możesz iść na drinka, dwa, a nawet więcej. Możesz się totalnie spić a i tak wiesz, że Twoje sekrety są bezpieczne!

3.  SZALENIEC

Każdy powinien mieć taki typ przy sobie. Jest to osoba, która wypchnie Cię ze swojej strefy komfortu i zachęci do zrobienia czegoś, o co siebie nie podejrzewałeś. I tak możesz tańczyć na stole, zaśpiewasz na karaoke lub powiesz nieznajomemu, że ma cudowne okulary! Dzięki niemu poznajesz życie, jakiego bałeś się spróbować.

4. WRAŻLIWIEC

To przyjaciel, który w razie problemów będzie nam współczuł. Pocieszy nas w trudnej sytuacji. To osoba, której możesz się wypłakać na ramieniu. Osoba, która będzie współodczuwać wszystkie Twoje złe dni. Każdy z nas potrzebuje czasem poużalać się nad sobą.

5. PRZYJACIEL NA ODLEGŁOŚĆ

To przyjaciel listowy, ten który mieszka na drugim końcu świata. Osoba, która choć jest daleko i nie spotykacie się każdego dnia, to i tak wie co się dzieje w Twoim życiu. Z taką osobą możecie się nie widzieć latami, a i tak kiedy się spotkacie czujecie, że nigdy nie było rozstania.

🌻🌻🌻

Jeśli posiadacie każdy z tych typów przyjaciół w swoim życiu oznacza to, że macie ogromne szczęście. Trzymajcie się ich i nie pozwólcie by ta relacja kiedykolwiek się skończyła! Jeśli nie masz żadnego z powyższych typów, nie przejmuj się widocznie jeszcze go nie spotkałeś na swojej drodze. Rozglądaj się uważnie i otwórz na nowe znajomości. Każda znajomość może się przekształcić w głębszą relację jeśli tylko jej na to pozwolisz.

Posted on 27/10/2015, in AKTUALNOŚCI, ODDANA PRZYJACIÓŁKA and tagged , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: