Najpotrzebniejsze zwroty i wyrażenia hiszpańskie


gwiazdki

ikona wpisu fiszki

Przyszedł wrzesień. Dzieci wracają do szkoły. Lato się kończy. Jesień rozpoczyna swoje panowanie. A ja wracam do intensywnej nauki hiszpańskiego.

Sierpień niestety nie był najlepszym miesiącem jeśli chodzi o naukę języka hiszpańskiego. Nie wynikało to z braku chęci, a z dodatkowych obowiązków, których mi przybyło. Zaktualizowałam jednak mój harmonogram nauki języka hiszpańskiego i wzięłam się ostro do pracy. Zaowocowała ona listą „Najpotrzebniejszych zwrotów i wyrażeń hiszpańskich”. Może przyda mi się kiedy będę odwiedzać Hiszpanię?

LISTA SŁÓWEK

Na podstawie Słownictwa 1 przygotowałam dla Was listę słówek, które warto znać kiedy jesteśmy w nowym mieście. Jeśli znacie jeszcze jakieś zwroty hiszpańskie, które mogą się przydać podczas podróży, dajcie znać w komentarzu.

Fiszki słówka

DO PORBANIA: NAJPOTRZEBNIEJSZE ZWROTY I WYRAŻENIA HISZPAŃSKIE


www.fiszki.pl

Posted on 28/09/2015, in AKTUALNOŚCI, WYZWANIE JĘZYKOWE Z FISZKAMI and tagged , , , . Bookmark the permalink. 4 Komentarze.

  1. O! Dobra kolejność tematyczna do nauki hiszpańskiego. Co prawda dopiero zaczynam naukę, ale czy nie powinno być (pierwsza linijka): „habla” zamiast „hablo”? 🙂 Pozdrawiam!

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: