Zwykły dzień niezwykłych kobiet – 26 maj


gwiazdki

ikona wpisu kartka mama

‚Mama’ słowo, które łączy w sobie miłość, cierpliwość, pracowitość, oddanie i ogromne poświęcenie. Jest to jedno z najpiękniejszych słów jakie można znaleźć w słowniku. Sama jestem mamą, więc wiem jak ogromne uczucia kryją się w tym jednym słowie. Któż z nas robiłby tak wiele, nie oczekując niczego w zamian? Tylko mama.

O mamach można pisać bardzo wiele. Można je wychwalać pod niebiosa, można karcić te najbardziej nieodpowiedzialne lub, te które swoim zachowaniem wzbudzają kontrowersję. Ja nie oceniam. Jeśli jakaś mama pyta mnie o zdanie to jestem szczęśliwa, ale nie narzucam nikomu swoich metod wychowawczych, złotych rad czy sposobów na to czy tamto. Uważam, że każda mama wie co jest dobre dla jej dziecka. Można karmić piersią, można też mlekiem modyfikowanym. Można wychowywać dziecko w poczuciu bezpieczeństwa i bliskości, można bezstresowo. Można nosić w chuście, można w nosidełku. Każda z mam wybiera jakąś drogę dla swojego dziecka. Każda chce jak najlepiej. Niektóre odnoszą sukces wychowawczy, inne nie. Jednak w Dniu ich święta, każdej z nich należy się szacunek. Nikt bowiem nie kocha tak bezinteresownie, nie poświęca siebie oraz nie oddałby wszystkiego dla dobra swojego dziecka. Tylko mama.

Pomysł na wyjątkowy prezent dla mamy prezentowałam ostatnio we wpisie: Pamiętaj o byciu wdzięcznym. Możecie tam znaleźć niezwykłe kupony wyręczające mamy z obowiązków dnia codziennego. Jeśli jednak zamiast kuponów wolicie tradycyjne kwiaty czy jakiś drobiazg, z pewnością nie pogardzicie również kartką okolicznościową.

KARTKA Z OKAZJI DNIA MAMY

Kartka z okazji Dnia Mamy powinna być wyjątkowa. Stworzyłam kartkę, na której wokół słowa ‚MAMA’ znajdują się wszystkie określenia kojarzące mi się z tym słowem, takie jak: miłość, cierpliwość czy dom. Możecie również sami stworzyć własną, bardziej spersonalizowaną kartkę. Serduszko robimy zgodnie z moim wcześniejszym wpisem: Personalizowane serduszko – krok po kroku w programie Adobe Photoshop.

kartka dzień mamy

CO CI BĘDZIE POTRZEBNE?

  • drukarka
  • sztywny papier (najlepiej ozdobny)
  • nożyczki
  • długopis/ cienkopis do wypisania życzeń

kartka mama

KROK PO KROKU:

1. Pobieramy pdf „Kartka z okazji Dnia Mamy” na dole wpisu.

2. Drukujemy kartkę na ładnym, sztywnym papierze.

3. Wycinamy.

4. Zginamy w miejscu zaznaczenia.

5. Wypisujemy życzenia.

6. Wręczamy ukochanej Mamie 🙂

DO POBRANIA 👉 KARTKA Z OKAZJI DNIA MAMY

Posted on 17/05/2015, in AKTUALNOŚCI, CIERPLIWA MAMA, POMYSŁY Z DUSZĄ and tagged , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: