Urocze kartki wielkanocne!


gwiazdki

ikona wpisu kartki

Wysyłanie kartek to tradycja, która mam nadzieję, nigdy nie przestanie gościć w moim domu. Własnoręcznie zapisane słowa, życzenia i nadzieje to najpiękniejszy dar jaki możemy otrzymać. Jeśli nie lubicie biegać po sklepach, wybierać kartek itp. to może skorzystacie z moich dwóch projektów?

DLACZEGO WARTO WYSŁAĆ ŻYCZENIA POCZTĄ?

Powodów jest wiele. Przede wszystkim wysiłek włożony w tak przesłane życzenia, na pewno zostanie doceniony. Po drugie osoba obdarowana, bez względu czy jest to partner biznesowy, przyjaciel czy dawno niewidziana ciocia, będzie mile zaskoczona takim gestem. Po trzecie pamiętajcie, że to, co dobre jest proste, a moda wraca. Tradycyjna kartka z życzeniami to cudowny gest, który buduje trwałe, stałe relacje między Tobą a obdarowanym.

WIELKANOCNE KARTECZKI

Dzisiejsze karteczki są troszkę nietypowe, bo… kwadratowe. Wydrukujcie je, z tyłu zapiszcie życzenia i wyślijcie do najbliższych. Dodatkowo po wydrukowaniu możecie np. doczepić zajączkowi ogonek z wacika, a jajku – malutką kokardkę, a najmłodsi namalować jajku oczy, usta i nos 🙂 Niech te Święta będą radosne!

wielkanocna kartka z jajem

DO POBRANIA 👉 WIELKANOCNA KARTKA Z JAJEM

wielkanocna kartka z zającem

DO POBRANIA 👉 WIELKANOCNA KARTKA Z ZAJĄCZKIEM

Posted on 31/03/2015, in AKTUALNOŚCI, OPIEKUNKA DOMOWEGO OGNISKA and tagged , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: