20 małych rzeczy, które sprawią, że będziesz szczęśliwa!


gwiazdki

szczęście

W życiu ważne są drobiazgi, chwile, przelotne myśli i uczucia. To wszystko co nas otacza. Cisza, szept, dźwięk. Nasze życie składa się z ogromnej ilości krótkich chwil, które pojedynczo są tylko drobiazgami, ale razem składają się na to, kim jesteśmy i jacy jesteśmy. Jeśli sami potrafimy uznać ich ważność, jeśli dla nas będą one znaczące, potrafimy cieszyć się życiem, takim jakie jest.

20 małych rzeczt

Mała rzecz, a cieszy 😀

Jeśli 20 małych rzeczy inspiruje Cię do działania, do bycia szczęśliwą i pełną życia, wydrukuj i powieś je w miejscu widocznym. W pracy, w domu – gdziekolwiek zechcesz!

DO POBRANIA: 20 małych rzeczy

Posted on 22/11/2014, in AKTUALNOŚCI, MOTYWACJA, ZMIANY and tagged , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. 2 Komentarze.

  1. I tak to jest, że jak człowiek zacznie doceniać to co ma wokół siebie – prace, rodzinę, przyjaciół, odrobinę czasu wolnego to świat staje się piękniejszy. Każdy najmniejszy sukces jest siłą napędową, nie można się poddawać i liczyć tylko na ogromne sukcesy, bo one mogą nie nadejść. A poza tym duże sukcesy składają się z tych małych 🙂

    Pozdrawiam i życzę ogromu motywacji 🙂

    Polubione przez 1 osoba

  2. To prawda. Bardzo często dopiero jak stracimy coś bardzo ważnego to cieszymy się z tego, co posiadamy. Z najmniejszych rzeczy jak zdrowie, słońce, cudownych ludzi. Bardzo podoba mi się ten wpis i na pewno wydrukuję 20 małych rzeczy 🙂 Pozdrawiam

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: